Ennyi, vége: a kártyás vásárlás sem ingyenes többé
- Homa Péter
- július 6, 2013
- Bankkártya
- 0 Comments
A Citibank sem bírta tovább, kijött az új hirdetmény, amiben a legtöbb számlacsomag esetén még a kártyás vásárlásért is fizetni kell. A díj az új adómértékkel megegyező, tehát 3 ezrelék az elektronikus pénzmozgások után és 6 ezrelék a készpénzfelvételre – írja a Pénzcentrum.hu.
Continue Reading