Kivonul Magyarországról a bankkártyatársaság?
- Homa Péter
- július 3, 2013
- Bankkártya
- 0 Comments
Támogatandó a kormányzat azon törekvése, hogy visszaszorítsa a készpénzhasználatot – nyilatkozta a Napi Gazdaságnak Kiss Ede, a Visa Europe Magyarországért felelős vezetője. A szakember szerint Magyarországon piaci részesedésüket olyan tényezők miatt veszítik el – az interchange-árazás miatti különbség okán -, amelyeket nem tudnak befolyásolni és függetlenek a teljesítményüktől. A hazai Visa Board létrehozásától a bankok táncoltak vissza, mert nem kaptak megfelelő szintű garanciát a kormányzattól és a GVH-tól – írja a Napi.hu.
Continue Reading